Notice: Undefined index: USD in /home2/wwwmyman/public_html/system/library/currency.php on line 55Notice: Undefined index: USD in /home2/wwwmyman/public_html/system/library/currency.php on line 56Notice: Undefined index: USD in /home2/wwwmyman/public_html/system/library/currency.php on line 57Notice: Undefined index: USD in /home2/wwwmyman/public_html/system/library/currency.php on line 65Notice: Undefined index: USD in /home2/wwwmyman/public_html/system/library/currency.php on line 55Notice: Undefined index: USD in /home2/wwwmyman/public_html/system/library/currency.php on line 56Notice: Undefined index: USD in /home2/wwwmyman/public_html/system/library/currency.php on line 57Notice: Undefined index: USD in /home2/wwwmyman/public_html/system/library/currency.php on line 65Notice: Undefined index: USD in /home2/wwwmyman/public_html/system/library/currency.php on line 55Notice: Undefined index: USD in /home2/wwwmyman/public_html/system/library/currency.php on line 56Notice: Undefined index: USD in /home2/wwwmyman/public_html/system/library/currency.php on line 57Notice: Undefined index: USD in /home2/wwwmyman/public_html/system/library/currency.php on line 65 Sakal Serumu ve Sakal Fırçası
It looks like you're trying to visit our USA store, would you like to go to our UK store?

Sakal Serumu ve Sakal Fırçası

90,00TL 69,00TL

Açıklama:

Erkeklerin en büyük sorunu olan seyrek sakal ve bıyıklar, cansız sakallar, düzensiz sakal uzaması gibi sorunlara çözüm getiren MYMAN® Sakal Serumu artık bu sorunları ortadan kaldırmanıza yardımcı olacak. İçerisinde bulunan bitki özleriyle sakalınızı besler, canlı bir görünüm katar. Tamamen doğal olup hiçbir yan etkisi bulunmamaktadır. Düzenli kullanımda sakallarınızdaki değişimi, canlılığı fark edeceksiniz. MYMAN® Sakal Serumunun yanında MYMAN® Sakal Fırçasını da sizlere ek bir ücret ödemeden yanında vermekteyiz. Sadece bize özel üretilen bu fırçayı serumu kullandıktan sonra sakallarınıza masaj yaparak tarayın. Taranan bölgedeki kan dolaşımı sayesinde kökler uyarılır ve sakalınıza etki eder. Ürünümüz bağımsız dermatolojik laboratuvarlarda test edilmiştir, formül yurtdışından özel getirtilmiştir. En az 3 ay boyunca kullandıktan sonra etkisini görebilirsiniz. 1 ürün ortalama 1 ay kadar yetmektedir. 50 ML'dir.


Kullanımı:
Cildinizi temizledikten sonra MYMAN® Sakal Serumunu elinize bir miktar sıkın. Serumu temiz cilde ve sakallarınıza masaj yaparak yedirin. Daha etkili olması için özel olarak üretilen MYMAN® Sakal Fırçasıyla sakallarınızı tarayın. Düzgün bir sakal şekli için fırçayı düzenli olarak kullanın. Günde bir kez uygulanması önerilir.

Saklama Koşulları ve Uyarılar:
Ürünü serin ve ağzı kapalı şekilde muhafaza ediniz. Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız. Ürünü cilt yarası veya cilt problemi yaşıyorsanız kullanmayınız. Herhangi bir yan etki görülürse uzman hekime danışın.

Yorumlar (4)

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi