It looks like you're trying to visit our USA store, would you like to go to our UK store?

Sakal Serumu ve Sakal Fırçası

79,90TL 59,90TL

Açıklama:

Erkeklerin en büyük sorunu olan cansız sakal ve bıyıklar, düzensiz sakal ve bıyık uzaması ve seyrek çıkan sakal ve bıyık sorunlarına çözüm getiren MYMAN® Sakal Serumu artık bu sorunları ortadan kaldırmanıza yardımcı olacak. İçerisinde bulunan bitki özleriyle sakalınızı besler, canlı bir görünüm katar. Tamamen doğal olup hiçbir yan etkisi bulunmamaktadır. Düzenli kullanımda sakallarınızdaki değişimi, canlılığı fark edeceksiniz. MYMAN® Sakal Serumunun yanında MYMAN® Sakal Fırçasına da ek bir ücret ödemeden sahip olacaksınız. Sadece bize özel üretilen bu fırçayı serumu kullandıktan sonra sakallarınıza masaj yaparak tarayın. Taranan bölgedeki kan dolaşımı sayesinde kökler uyarılır ve sakalınıza etki eder. Ürünümüz bağımsız dermatolojik laboratuvarlarda test edilmiştir. En az üç ay boyunca kullandıktan sonra etkisini daha fazla görebilirsiniz. Bir ürün ortalama bir ay kadar yetmektedir. 50 ML'dir.

3'lü Avantajlı Sakal Serumu ve Sakal Fırçası Paketimizle Daha Kârlı Olun! TIKLAYIN


Kullanımı:
Cildinizi temizledikten sonra MYMAN® Sakal Serumunu elinize bir miktar sıkın. Serumu temiz cilde ve sakallarınıza masaj yaparak yedirin. Daha etkili olması için özel olarak üretilen MYMAN® Sakal Fırçasıyla sakallarınızı tarayın. Düzgün bir sakal şekli için fırçayı düzenli olarak kullanın. Günde bir kez uygulanması önerilir.

Saklama Koşulları ve Uyarılar:
Ürünü serin ve ağzı kapalı şekilde muhafaza ediniz. Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız. Ürünü cilt yarası veya cilt problemi yaşıyorsanız kullanmayınız. Herhangi bir yan etki görülürse uzman hekime danışın.


Yorumlar (36)

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi