It looks like you're trying to visit our USA store, would you like to go to our UK store?

Tıraş Önlüğü

49,90TL 39,90TL

Açıklama:

Daha hızlı, temiz ve pratik bir tıraş deneyimini Myman® tıraş önlüğü sizlere sunmaktadır. Basit kullanımı, kompakt yapısı ve kaygan kumaşı ile tıraş deneyiminizi en üst düzeye çıkarmaktadır. Myman® tıraş önlüğü sayesinde giysileriniz, lavabonuz ve bulunduğunuz ortam temiz kalacak, tıraş sürenizi azaltıp vaktinizi daha değerli kılmanıza olanak sağlayacaktır. Taşınabilir ergonomik çantası sayesinde her yerde zahmetsiz tıraş keyfi sunan Myman® tıraş önlüğü ile hem siz hem de aileniz banyodan mutlu ayrılacaksınız. :)  


Kullanımı: Myman® tıraş önlüğünü çantasından çıkarın, önlüğün ayarlanabilir cırt cırtlı bölgesini boynunuza bağlayın. Sağ ve sol alt köşesinde bulunan vantuzları aynaya omuz hizasında yapıştırın. Tıraşınızı olduktan sonra vantuzları çıkartıp, kılları çöp kutusuna dökün.

  • Kompakt Tasarım
  • Kolay Kullanım
  • Su Tasarrufu
  • Zaman tasarrufu
  • Ortam temizliği
  • TÜRKİYE'DE ÜRETİLMİŞTİR.              


Neden Myman Tıraş Önlüğü?

Tıraştan sonra ortamın kirlenmesi ve onun temizliği her erkeğin sorunudur. Tıraş olunan ortamda kirlenen bölge, o bölgeyi temizlemeye çalışırken harcanan su miktarı ve her ne kadar uğraşılsa da temizlenemeyen lavabo.

Myman tıraş önlüğü erkekleri tüm bu sorunlardan kurtarmak için tasarlandı. Pratik kullanımı, kaygan kumaşı ve esnek yapısı sayesinde rahatça tıraşınızı olabilir ve işleminiz bittikten hemen sonra lavabonuzdan temiz bir şekilde ayrılabilirsiniz. İşte bu önlük ile hem tıraş sonrası harcanılan su miktarı minimuma inmekte hem de tıraş olduktan sonra kaybedilen zaman yeniden kazanılmaktadır. 

Yorumlar (17)

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi