Notice: Undefined index: USD in /home2/wwwmyman/public_html/system/library/currency.php on line 55Notice: Undefined index: USD in /home2/wwwmyman/public_html/system/library/currency.php on line 56Notice: Undefined index: USD in /home2/wwwmyman/public_html/system/library/currency.php on line 57Notice: Undefined index: USD in /home2/wwwmyman/public_html/system/library/currency.php on line 65Notice: Undefined index: USD in /home2/wwwmyman/public_html/system/library/currency.php on line 55Notice: Undefined index: USD in /home2/wwwmyman/public_html/system/library/currency.php on line 56Notice: Undefined index: USD in /home2/wwwmyman/public_html/system/library/currency.php on line 57Notice: Undefined index: USD in /home2/wwwmyman/public_html/system/library/currency.php on line 65Notice: Undefined index: USD in /home2/wwwmyman/public_html/system/library/currency.php on line 55Notice: Undefined index: USD in /home2/wwwmyman/public_html/system/library/currency.php on line 56Notice: Undefined index: USD in /home2/wwwmyman/public_html/system/library/currency.php on line 57Notice: Undefined index: USD in /home2/wwwmyman/public_html/system/library/currency.php on line 65 Tıraş önlüğü
It looks like you're trying to visit our USA store, would you like to go to our UK store?

Tıraş Önlüğü

69,90TL 49,90TL

Açıklama:

Daha hızlı, temiz ve pratik bir tıraş deneyimini Myman® tıraş önlüğünü sizlere sunmaktadır. Basit kullanımı, kompakt yapısı ve kaygan kumaşı ile tıraş deneyiminizi en üst düzeye çıkarmaktadır. Myman® tıraş önlüğü sayesinde giysileriniz, lavabonuz ve bulunduğunuz ortam temiz kalacak, tıraş sürenizi azaltıp vaktinizi daha değerli kılmanıza olanak sağlayacaktır. Böylece hem siz hem de aileniz banyodan mutlu ayrılacaktır. :) 


Kullanımı: Myman® tıraş önlüğünü çantasından çıkarın, önlüğün ayarlanabilir cırt cırtlı bölgesini boynunuza bağlayın. Sağ ve sol alt köşesinde bulunan vantuzları aynaya omuz hizasında yapıştırın. Tıraşınızı olduktan sonra vantuzları çıkartıp, kılları çöp kutusuna dökün.

  • Kompakt Tasarım
  • Kolay Kullanım
  • Su Tasarrufu
  • Zaman tasarrufu
  • Ortam temizliği
  • TÜRKİYE'DE ÜRETİLMİŞTİR.

Yorumlar (4)

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi